خرید(تحقیق درباره گوشه گیری ، کمرویی و انزواطلبی)

تحقیق درباره گوشه گیری ، کمرویی و انزواطلبی|39014854|iv|تحقیق رایگان,مقاله رایگان,پایان نامه رایگان,تحقیق رایگان روانشناسی,تحقیق,کمرویی و انزواطلبی , علل گوشه رویی , تحقیق گوشه گیری ,تحقیق در مورد گوشه گیری ,دانلود تحقیق گوشه گیری ,پروژه گوشه گیری ,مقاله گوشه گیری ,پایان نامه پیرامون گوشه گیری
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق درباره گوشه گیری ، کمرویی و انزواطلبی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

مقدمه:
نوجوانی دوره ای است که در آن دانش آموز بیش از هر زمان دیگر نیاز به راهنمایی و مشاوره دارد . نوجوان ضمن مشورت با اولیا و مربیان ، دست کم باید بداند که چگونه خود را بهتر بشناسد و از برخوردهای زیان بخش در محیط خانه و مدرسه پرهیز کند .
« چهار راه نوجوانی » روایتگر تجربه های اولیا و مربیانی است که به ندرت فرصت می یابند فنونی را که طی سال ها در خویش درونی ساخته اند ، بررسی کرده ، به روشنی دربارة آن سخن بگویند .
« چهار راه نوجوانی » باتوجه به تجربیات معلمان و مشکلاتی که اولیا با آن مواجه بوده اند ، نوشته شده است .
بدیهی است که خلاقیت و ابتکار فردی معلمان و اولیای خانه ، با توجه به تفاوت های فردی کودکان و نوجوانان ، نقش سازنده ای در امر مشاوره خواهد داشت .
گوشه گیری ، کم رویی و انزوا طلبی عارضه ای است که باعث می شود کودک و نوجوان از برقرار کردن ارتباط با افراد و محیط خارج دوری کنند و این کودکان و نوجوانان نوعاً با تقلیل یافتن علایق ذهنی و عاطفی نسبت به اطرافیان خود از داشتن دوستان نزدیک و صمیمی محروم اند . نوجوانی که کم رو و گوشه گیر است ، معمولاً از حضور در فعالیت های جمعی سرباز می زند و فقط با تک دوست خود که نوعاً به او بسیار وابسته می شود اوقات خود را سپری می کند .
رفتار کم رویی و انزوا طلبی یکی از رفتار های نسبتاً شایع است که فرد را به شدت آزار می دهد و اگر درمان نشود نوجوان را به سمت و سوی مشکلات دیگری مثل عدم اعتماد به نفس ، افسردگی ، اضطراب و زودرنجی سوق خواهد داد . عدم احساس توانمندی و کمی عزت نفس و نیز ناتوانی در بروز احساسات ، بیان افکار و نظریات ، خود باعث جدایی فرد از فعالیت گروهی است .

این فایل به همراه چکیده ، فهرست مطالب ، متن اصلی و منابع تحقیق با فرمت word ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تعداد صفحات :19


مطالب دیگر:
📜خريد و دانلود تحقيق بررسي ماليات و مفهوم و انواع آن و مروري بر مواد و قوانين مالياتها:📜بررسي ماليات بر ارث و قوانين و مواد و نرخ آن📜بررسي معماري سنتي و مدرن و بررسي تقابل سنت و مدرنيته در معماري و تاثير انها بر يکديگر📜بررسي انواع فنر و کاربرد آن در صنعت و مروري بر کمک فنر خودرو و تاريخچه آن📜بررسي اثار بين النهرين و مروري بر معماري هخامنشيان📜بررسي تهاجم فرهنگي غرب به صنعت و جوامع جهاني و راههاي خروج از آن و بررسي تأثير متقابل فرهنگ و اقت📜بررسي مديريت رفتار سازماني و اصول آن📜مروري بر عصر غيبت و نشانه هاي ظهور حضرت مهدي همراه با آيات و روايات مربوطه📜بررسي اولين برنده جايزه نوبل و تاريخچه علم شيمي و بررسي علت تشکيل رنگين کمان📜بررسي ماليات از ارزش افزوده و مزايا و محاسن آن📜بررسي حرارت و روشهاي انتقال آن و مروري بر عايقکاري و انواع عايقها📜بررسي کارکردهاي بازاريابي در صنايع خدماتي و بررسي عوامل موثر بر ايجاد وفاداري مشتري در بخش خدمات📜بررسي تاريخچه سکه و سکه هاي عصر صفوي و طبقه بندي آنها📜تاثير کاهش تعداد صفر پول و اثرات آن بر ارزش پول📜بررسي کشور فرانسه و اطلاعات جمعيتي و جفرافيا و هنر و اقتصاد آن📜بررسي چند نظريه و کشف مهم قرت 19 و 20 در علوم فيزيک و زيست شناسي📜بررسي اهداف و وظايف سيستم عامل📜بررسي بيکاري و علل و انواع و آثار آن و يررسي نرخ جديد بيکاري در ايران و راههاي مقابله با آن📜مروري بر نحوه استقرار تجهيزات و ماشين آلات در کارخانجات و بررسي صنعت و مهندسي صنايع و نقش و فعالي📜بررسي دايره رنگها و استفاده و روانشناسي آنها📜بررسي عکاسي و تاريخچه آن و مروري بر نخسين ها در عکاسي ايران📜تعيين محل نشتي در خطوط برقي بوسيله روش هيدروليکي و بررسي جک هيدروليک و مزيت و کاربرد آن📜بررسي يارانه در ايران و بررسي وضعيت مصرف و يارانه بنزين در کشور و و ارائه راهكارهايي براي بهينه‌📜بررسي ضرب سکه در عصر صفوي و طبقه بندي و شکل و جنس آنها📜بررسي سيستمهاي هيدروليک و پنوماتيک و بررسي عملکرد و معايب و کاربرد و قطعات سيستمهاي پنوماتيک